Sitemizde 196 adet oyun,yama ve hile var.


Google MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler

11
( Yüksek Kalite )MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler

MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler

MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler

Merhaba sevgili kralhile.org ailesi,

Tüm dünyada büyük bir hızla popülaritesini arttırmaya devam eden minecraft oyununun yeni bir versiyonu yayınlandı.Bazı hataların bu sürümde giderildiğini söylüyorlar. Minecraft 1.7.4 indirmeniz için bizde sizlere sunuyoruz.Bu versiyonla birlikte artık Twitch üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca render sorunlarının düzeltildiğini de belirtelim.Ayrıca oyunda bulunan bazı sorunlarında düzeltilmesi oyuncuları oldukça memnun edecek.

 

Twitch de Canlı yayın nasıl yapılır ?

Minecraft oyununda canlı yayın yapabilmek için Mojang Account Settings sayfasından Twitch hesabımızı bağlamak zorundayız.Options > Broadcast bölümünden ise yayın ayarlarına göz atıp gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.Yayını açıp kapamak için ise F6 tuşunu kullanıyoruz.Eğer başka bir tuş kullanmak istiyorsanız kontrol bölümünden ayarlayabilirsiniz.Şu an için windows ve  Mac OS işletim sistemleri üzerinden yayın verilebiliyor.Aşağıdaki bağlantıdan Minecraft 1.7.4 indirebilirsiniz.

indir

MineCraft 1.7.4 İndir

Windows Kullanıcıları için >>> : TIKLA INDIR

Mac OS X için >>> : TIKLA INDIR


MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler


6.254
Oyun Bilgileri 2 sene önce eklendi
MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler

MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler Merhaba sevgili kralhile.org ailesi, Tüm dünyada büyük bir hızla popülaritesini arttırmaya devam eden minecraft oyununun yeni bir versiyonu yayınlandı.Bazı hataların bu sürümde giderildiğini söylüyorlar. Minecraft 1.7.4 indirmeniz için bizde sizlere sunuyoruz.Bu versiyonla birlikte artık Twitch üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca render sorunlarının düzeltildiğini de belirtelim.Ayrıca oyunda bulunan bazı sorunlarında düzeltilmesi […]

Tür: Tek Link Oyun

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“MineCraft 1.7.4 Full Indir Gezginler” konusunda 1 Yorum bulunuyor.
  1. hasan - 2 sene önce demiş ki:

    çok sağol admin minecraft 1.7.4 indir